Tabela Sistemleri

TOTEM

Clearhill Totem Sign3

Geniş alana yayılmış şirket, fabrika vb. kuruluşların tercih edecekleri tabela seçeneği totem tabeladır. Bu sayede istenilen etki sağlanmış olur.

Totem Tabelalar geniş cepheler için kullanılabileceği gibi güçlü bir etki sağlamak için de tercih edilebilir.
Totem Tabelaları uygulamalarında hazır malzeme tercih edilebileceği gibi Yörükoğlu İz Reklam olarak müşterilerimize farklı seçenekler de sunmaktayız. Üretimin tüm aşamalarını bünyemizde tamamlıyoruz. Üretimin tamamını kendi bünyemizde gerçekleştiriyor olmamız hem zaman hem de maliyet açısından size pek çok avantaj sağlamaktadır…

PION

tabela_pion

Pion tabelaları genellikle işyeri girişlerinde veya dış yönlendirmelerde kullanılır. Bu sayede daha geniş bir alandan iş yerinin fark edilmesi sağlanmış olur.
Pion tabela isteğe bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız olabilir. Her türlü uygulama pion tabelada uygulamak mümkündür. Bu noktada tabelanın tasarımının nasıl olacağı önemlidir. Pi Reklam Pion Tabela uygulamalarında size farklı tasarımlar sunuyor.

CEPHE

234-vinil-cephe-giydirme-diva-mutfak-cephe-giydirme

Müşterilerimizi ilk önce iş yerinizin cephesi karşılar. Uygulanacak cephe kaplaması bu aşamada önemli bir yer tutar.
Pi Reklam olarak bizler beklentilerinizi karşılıyoruz. İhtiyacınız olan her türlü cephe tabelasını tasarlıyor, üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Zevkine uygun olarak alüminyum dekupe, germe vinil, sac zeminli tabela, alüminyum üzeri kutu harf, pleksiglas zeminli uygulamalar ile size hizmet veriyoruz. Pi Reklam hayallerinizi gerçeğe taşıyor, size daha keyifli ve modern mekanlar sağlıyor.

YÖNLENDİRME

11_201418171726

Yönlendirme uygulamasını, dış mekan uygulamaları ve iç mekan uygulamaları olmak üzere iki kısıma ayırmak mümkündür. Dış Mekan Yönlendirme Uygulamaları, yeri belirtilecek olan işyerinin bulunduğu sokak ya da cadde başlarında bulunacağı gibi sanayi siteleri gibi geniş alana yayılmış merkezlerin girişlerinde de kullanılabilir. Bu noktadaki temel kriter göz mesafesidir. Amaç ise hedeflenen  daha kolay şekilde varılmasını sağlamaktır.

İç Mekan Yönlendirme Uygulamalarında temel amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Birçok departmanı bünyesinde bulunduran ofis ortamlarında, yabancıların aradıkları kısmı rahatça bulabilmeleri için İç Mekan Yönlendirme Uygulamasına başvurulur. İç Mekan Yönlendirme Uygulaması aynı zamanda ofis ortamlarında daha kurumsal bir hava oluşmasını sağlar. Yönlendirme Uygulamalarında display ürünlerden de faydalanılmaktadır. Bu sayede daha dekoratif uygulamalar elde edilebilmektedir.
Pi Reklam yönlendirme Uygulamalarınız için sizlere tam profesyonel seçenekler sunuyor.

Alüminyum dekupe

tabela_o9dpi

Alüminyum dekupe tabelaları özellikle görsel açıdan güçlü bir etkiye sahip olan tabela uygulamasıdır. Alüminyum uygulama ile iş yeriniz daha da etkileyici olacaktır.
Alüminyum dekupe uygulamalarında ilk adım, mevcut alüminyum malzemenin eldeki grafiklere bağlı olarak dekupe işleminin yapılmasıdır. Söz konusu dekupe (oyma) işlemi router cihazı ile gerçekleştirilir. Dekupe işleminden sonra tercih edilecek şekle göre arkadan yerleştirilmiş renkli plexglas veya beyaz plexglas üzeri renkli folyo uygulaması yapılabileceği gibi plexglas kabartması şeklinde de uygulanabilir. Florasan aydınlatmanın eklenmesi ile alüminyum dekupe uygulaması son bulur.

KUTU HARF

isikli_kutu_harf_b

İstediğiniz estetikse kutu harf sizin için en iyi seçenektir. Kutu harf iş yerinize modern bir görüntü verir., etkileyici olmasını sağlar. Kutu Harf için farklı özellikte seçeneklerimiz mevcuttur. Beğeninize göre Paslanmaz Krom-Nikel, Pirinç ya da Alüminyum kuru harflerden birini seçebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun Renk Reklam size en iyisini sunar. Kutu Harf uygulamasında ışıklandırma neon ışıklar ile sağlanmaktadır. Bu sayede gündüz sağlanan estetik görüntü gece de devam etmiş olur.